10 Haziran 2009 Çarşamba

Art my NoteBook vol.7Defterim sadece çizerlere değil, bestecilere de açıktır.

Tıpkı Seher Burcu Önder Hanımefendi'nin eşsiz eseri gibi.

Sözü ve bestesi kendine ait olan "Arama Açmam Telefonu" adlı eserini, A Milli Futbol Takımımız için canla başla çalışırken biraz sıkıntıdan, biraz zamansız gelen ilhamdan ötürü benim defterime karalamıştır.

Gururla takdim ederim.

ÖNEMLİ NOT: Şarkının cidden bir bestesi mevcut olup arzu edenlere söylenebilir:)

2 yorum:

 1. eveettt bestem sözlerim aman allah'ım gecenin bir yarısı dansederek söylemeye başladım, elimde deodorant şişesi, saçlar tepeden toplu bilmem anlatabildin mi:)

  şarkının her bir kelimesi yürekle, emekle, sevgiyle yazılmıştır:P bu alınteri ürünü sözlerimi defterinde koruduğu için İlkay Yıldız'a siz yüce insanlık önünde teşekkürlerimi iletirim. Bu kız sanattan ve gelecek vadeden eserlerden anlıyor canım. İşte bu da ispatı...

  YanıtlaSil
 2. İşte bu!!! Yaratıcılık.. Ilham... Novaskuler contra-art peliskullerinin kağıda yansıyan bu güzel iz düşümü... Bu nasıl bir san'AT??...Nasıl bir içtenlik?... Nasıl bir dışavurum??? Alkışlıyorum.. Alkışlıyorumm yürekten....
  ünlü bestolog Kimi Nokiyoki'nin ünlü kitabı "Yaka yaka yak beni"den alıntı yapmak gerekirse, insan duyusallığının ulaştığı en tepe noktadır bu.. Tebrik ediyorum.. Hastasıyım..
  Alayça :)

  YanıtlaSil